Друкарня на Печерську в Києві

Послуги друку

Сувенірна продукція

Відгуки

Ruslan Ryskulov

Хороший принт центр, печатал постер для доклада (А0), качество отличное, замечаний нету, одно из главных, это приемлемая цена и скорость исполнения задачи

Алена Пантелеева

Делала цветную печать, ребята общительные, только пришлось немного подождать в очереди

Зинаида Переломова

Супер профессионалы своего дела! Качественно, быстро и приемлемые цены! Если нужен хороший результат, то это здесь!!!


 

Чому наша оперативна поліграфія? Ось 7 простих «за»:

 1. Зручне розташування місця видачі. 5 хвилин від метро Печерська.
 2. Оперативно.
 3. Доставляємо по всьому Києву
 4. Якісний друк.
 5. Замовлення онлайн.
 6. Оплата будь-яким зручним способом.

 

Оперативна поліграфія «Просто Друк» в Києві

Рано чи пізно кожна людина стикається з необхідністю в якісній роздруківці текстів, малюнків, креслень, фотографій та іншої поліграфії. З огляду на високі вимоги, що пред'являються сьогодні до якості таких матеріалів, виконувати роботу необхідно на сучасному обладнанні. Адже тільки в такому випадку можна отримати впевненість у якості друку, яскравих фарбах і стійкості чорнила до вицвітання. З цієї причини правильніше за все довіряти роздруківку оперативної поліграфії професіоналам, які можуть гарантувати відмінний результат за недорогою ціною.

Довіра до професіоналів з друкарні «Просто Друк»

Друкарня «Просто Друк» в Києві вже багато років надає послуги друку в Києві, зумівши завоювати довіру різних клієнтів. У нашій друкарні працюють досвідчені фахівці, які індивідуально підходять до кожного замовника і виконують поставлене завдання оперативно і якісно. Високий рівень матеріально-технічного оснащення центру дозволяє нам здійснювати друк будь-якої складності. Наші відвідувачі завжди залишаються задоволеними отриманим результатом поліграфії.
Чому варто звернутися в нашу друкарню?
 • Широкий спектр послуг, що надаються - оперативна поліграфія будь-якої складності
 • Інноваційне обладнання, що дозволяє отримувати зображення відмінної якості
 • Низька ціна на послуги нашої друкарні, що робить їх доступними всім бажаючим
 • Висока швидкість виконання замовлення - друкуємо поліграфію максимально оперативно
 • Зручне розташування копицентра в Києві - біля станції метро Печерська
 • Готівкова і безготівкова форма розрахунку
Щоб замовити у нас поліграфію зовсім не обов'язково приїжджати в офіс, оскільки ми приймаємо заявки в режимі онлайн. Вам досить вибрати бажаний малюнок, текст або схему для роздруківки, здзвонитися з нашим менеджером для узгодження робочих моментів і переслати файл по електронній пошті.

Послуги оперативної поліграфії для всіх категорій замовників

Наш копіцентр відкритий для всіх, хто потребує хорошої і якісної роздруківці графічних або текстових матеріалів. Дешева роздруківка - великий плюс, що робить нашу компанію привабливою в очах всіх клієнтів, включаючи студентів, старшокласників, абітурієнтів, студентів, аспірантів, наукових співробітників, професорів і бізнесменів. Ви хочете надрукувати реферат або курсову роботу? Для фахівців нашої компанії це не складе ніяких труднощів.

До нас за допомогою звертаються навіть ті, хто вчиться на технологічних факультетах і потребує роздруківці складних архітектурних проектів і інженерних схем. Наша друкарня здійснює друк недорого, але на високому технологічному рівні, використовуючи тільки сертифіковану папір. Кольорові зображення поліграфії виходять дуже чіткими і яскравими, які добре сприймаються візуально, тому до нас щодня звертаються багато клієнтів.

Повний перелік послуг копіцентра "Просто Друк" в Києві

Наша поліграфія виконують абсолютно будь-які види друку, що відкриває широкі можливості для наших замовників. Адже звертаючись до нас, кожен отримує впевненість, що поставлена ​​задача буде виконана оперативно і на гідному рівні. Ось, які ми пропонуємо послуги:
 • Чорно-білий та кольоровий друк: листівки, буклети, рекламні матеріали, візитки, плакати, брошури і так далі
 • Роздруківка фотографій будь-яких розмірів
 • Фото на документи
 • Широкоформатний друк
 • Палітурні роботи: дипломи, курсові, наукові роботи
 • Сканування
 • Ламінування
Окремо слід сказати про те, що наша друкарня виконує друк на сувенірній продукції, включаючи полотна, чашки, футболки і фотомагніти. Завдяки цьому кожен бажаючий може легко увічнити улюблене фото на тому виробі, яке підійде для цих цілей найкращим чином. Багато жителів міста Києва, які бажають отримати якісну друковану продукцію, звертаються саме в наш копіцентр, знаходячи в особі нашої компанії надійного ділового партнера.

Наша оперативна поліграфія використовує тільки сертифіковані матеріали, включаючи чорнило, папір і інше приладдя друкарні. Саме тому ми повністю відповідаємо за якість виконуваної роботи, причому ціна приємно здивує і обрадує всіх, хто вирішить до нас звернутися. Між іншим, у нас немає ніяких обмежень по кількості друкованої продукції, так що наша друкарня з радістю приймає об'ємні замовлення.

Зручне місце розташування друкарні

Знайти нашу друкарню легко, оскільки ми знаходимося в Києві поряд з метро Печерська, на бульварі Лесі Українки, 28. Дістатися до нас можна як на особистому автомобілі, так і на громадському транспорті або пішки (всього 3 хвилини від метро Печерська). З особливостей наших замовлень можна виділити те, що оптова поліграфія коштує дешевше, тому ми з готовністю укладаємо договори з постійними замовниками в особі шкіл, ВНЗ, приватних фірм і так далі.

У нас дешева, але дуже якісний друк, у чому можна переконатися особисто, заглянувши в нашу друкарню і ознайомившись з прикладами роздруківок. Фото виходять яскравими і барвистими, з правильними кольорами того ж відтінку, тому в якості можна не сумніватися. Більш того, при необхідності наш майстер виконає редагування цифрового фото недорого, зробивши початковий матеріал якіснішим. Якщо ви не маєте змоги приїхати за готовою продукцією, ви можете замовити у нас доставку по Києву, домовившись на зручне для вас час.

Вигідні умови співпраці

Поліграфія у нас дійсно дешева, тому навіть тим, хто має обмежений бюджет, може легко звернутися до нас. Наша друкарня відкрита для всіх, кому необхідна швидка і якісна роздруківка, ксерокопіювання, сканування або перенесення фото на кружки, чашки, сорочки, футболки чи іншу річ.

Хочете друк біля метро Печерська оперативно і недорого? Тоді звертайтеся саме в нашу поліграфію «Просто Друк», де вам гарантують обслуговування на вищому рівні і за доступною ціною. Запевняємо вас, що дешевше послуг ви просто не знайдете. Телефонуйте, пишіть і приходьте в нашу друкарню у зручний для вас час. Ми завжди будемо Вам раді!

Читати детальніше4.5555555555556/ 5
Рейтинг услуги:

Контакти Принт Центра на Печерську

Адреса:

бульвар Лесі Українки, 28 Відкрити карту

☎: (093) 587-27-55
✉: info@prostodruk.kiev.ua