Друк та копіювання креслень

друк креслень

Друкуємо креслення і технічну документацію з повним дотриманням правил інженерного друку:


Широкоформатний друк креслень

 Колір

А2

А1

А0

папір 80 г/м2
53 грн
82 грн
133 грн
папір 150 г/м2
82 грн
117 грн
193 грн
калька
164 грн
274 грн
-

 

Ціни широкоформатного друку креслень приведені з розрахунку заповнення листа до 10%.
При заповненні від 10% до 30% - додається +50% до вартості друку креслення.
Заповнення макета більше 30% розраховується по вартості плакату.

Друк на кальці - подвійна вартість.

Широкоформатне сканування креслень

 

А2

А1

А0

Ціна за один скан
29 грн
45 грн
-

 

Широкоформатне копіювання креслень

 Колір

А2

А1

А0

папір 80 г/м2
53 грн
82 грн
-
папір 150 г/м2
82 грн
117 грн
-
калька
164 грн
274 грн
-

Копіювання старих оригіналів коефіцієнт 1.5

Оформити замовлення

 

Куди звернутися, якщо потрібна якісний і терміновий друк креслень в Києві за хорошою ціною? Друкарня «Принт Центр Експрес» пропонує повний спектр послуг (включаючи широкоформатний і друк креслень), друк поліграфії і виготовлення сувенірної продукції.

Чому ми?

Друк в «Принт Центр» - одна з найякісніших в Україні, зокрема в Києві. Ми завжди готові виконати будь-які обсяги друку, від 1 листа до нескінченності, у всіх існуючих форматах, в тому числі включаючи широкоформатні А0, А1, А2, А3. Замовлення виконуються чітко і швидко, без затримок і запізнень. Ми приймаємо замовлення онлайн і здійснюємо доставку по всьому Києву. У нас найдешевші ціни. А оплатити вартість послуг Ви можете будь-яким зручним способом.

Широкоформатний терміновий друк креслень

Крім широкоформатного друку плакатів і постерів, ми займаємося інженерним друком креслень. Креслення і проектну документацію давно перестали робити вручну, тому крім створення в спеціальних інженерних програмах, будь-яке креслення потрібно ще й якісно роздрукувати. Для таких цілей ми використовуємо інженерний плоттер. За допомогою нього наші фахівці роздрукують формати А0, А1, А2, А3 і інші креслення. Ми здійснюємо як чорно-білий, так і кольоровий інженерний друк. Ціна залежить від вибору паперу, формату креслення і тиражу, але ми впевнені, загальна вартість замовлення залишить у Вас приємні враження.

Друк креслень А0, А1, А2 - все включено

У роботі з інженерно-проектною документацією є свої особливості, які наша друкарня не могла не врахувати: друк креслень великих форматів А0, А1, А2, А3 можлива виключно на інженерному плотері, або на широкоформатному принтері. Наше обладнання - сучасне і якісне, тому і результат буде ідеальним; для гарної друку кресленнями необхідно щоб вони правильно відображалися. Тому в «Принт центр» є різні версії програм для інженерного проектування, а наші працівники знають ГОСТ і спеціалізуються в деталях інженерної друку; для креслень та проектної документації великих форматів використовується спеціальний папір. У нас в наявності є як дешевий інженерний папір для робочого варіанту креслень форматів А0, А1, А2, А3, так і різновиди щільніше, а також калька; після друку кресленнями необхідна обробка. Великі документи часто зберігаються складеними, тому наші співробітники знають, як правильно виконати биговку і фальцювання креслень, і врахувати при цьому тонкощі їх використання; в цілому, вартість широкоформатного інженерного друку дорожча за звичайну, і це зрозуміло. Але наші фахівці знають, як зробити друк Ваших креслень форматів А0, А1, А2, А3 найбільш вигідним, і в той же час зберегти хорошу якість. Якщо Ви шукаєте високоякісний друк креслень форматів А0, А1, А2, А3 і інших в Україні за хорошими цінами, звертайтеся в «Принт Центр Експрес». Ми знаходимося в Києві на станції метро Печерська, але також працюємо в режимі онлайн і по телефону. Допоможемо вибрати для Вас найкращий варіант, прорахувати вартість креслень і надрукувати їх по самій вигідній ціні.

Читать подробнее


 

 


5/ 5
Рейтинг услуги:

Контакти Принт Центра на Печерську

Адреса:

бульвар Лесі Українки, 28 Відкрити карту

☎: (093) 587-27-55
✉: info@prostodruk.kiev.ua