Ламінування документів

Ламинирование документов

Пакетне ламінування, 125 мікрон, глянець

Формат

від 1 до 50 шт

від 50 шт

А6
35 грн
20 грн
А5
35 грн
23 грн
А4
35 грн
30 грн
А3
55 грн
44 грн

Рулонне ламінування, пленка 35 микрон глянец

Формат

Одностороннє

Двостороннє

А4
7 грн
14 грн
А3
14 грн
27 грн
За метр
20 грн
40 грн


 

Ламінування документів: що потрібно знати про процес?

Ламінування А4 і документів на папері в інших форматах є поширеною і затребуваною послугою. Воно має на увазі під собою покриття виробів прозорою плівкою з полімерів. Головним призначенням є збереження зовнішнього вигляду виробів (наприклад, посвідчення, перепустки, важливих довідок і т.д.), захист їх від впливу пилу, вологості. Крім того, ламінування не заважає скануванню.

До переваг такого процесу в порівнянні з нанесенням лаку є швидкість роботи, можливість збільшити товщину паперу.
Якщо Ви хочете заламінувати документи, необхідно не тільки підшукати надійну друкарню, а й ознайомитися з особливостями цього процесу.Він може бути:Крім цього, що враховувати і інші особливості технологічного процесу.

Ламінування документів в Києві: що пропонує компанія ПростоДрук?

Варто відзначити, що ламінування паперу буває декількох видів. Оперативна поліграфія ПростоДрук пропонує:Пакетне або Конвертне ламінування здійснюється із застосуванням плівки товщиною від 75 до 250 мкн. Особливістю даної технології є те, матеріал закріплюється з двох сторін. В даному випадку використовується гаряча ламінація.

Рулонне ламінування може бути як гарячим, так і холодним. Аркуші паперу можна заламінувати як з однієї, так і з двох сторін. У більшості випадків використовується плівка невеликої товщини (близько 25-35 мкн). При цьому, з одного боку можна використовувати глянсову плівку, а з іншого - матову. Це оптимальний варіант в тих випадках, коли потрібно зробити великий тираж документів незалежно від їх розміру.

Також варто враховувати такі особливості:
Якщо Ви хочете замовити послугу ламінування в Україні, зробити це краще за все в оперативній поліграфії ПростоДрук. Тут клієнти зможуть захистити поверхню паперу у форматі А3, А4, А5, А6. У компанії використовується тільки сучасні ламінатори та обладнання для друку, що дозволить отримати відмінний результат і захистити зображення і фарбу на довгий час. Робота займає мінімум часу.

 

Також можуть бути корисними

 


0/ 5
Рейтинг услуги:

Контакти Принт Центра на Печерську

Адреса:

бульвар Лесі Українки, 28 Відкрити карту

☎: (093) 587-27-55
✉: info@prostodruk.kiev.ua