Друк візиток

Друк візиток

Виготовлення візиток

Цифровий друк візиток, комплект 96 шт.

Терміни від 1 години

Папір

Односторонні

Двосторонні

DNS Premium 300 гр/м2 374 грн 482 грн
Крейдований 300 гр/м2 374 грн
482 грн
"Льон" 300 гр/м2 454 грн
562 грн

Офсетні візитки, комплект 1000 шт.

Терміни від 4 днів

Папір та щільність

Односторонні

Двосторонні

Крейдований 250 гр/м2 488 грн
488 грн
Крейдований 300 гр/м2 653 грн
653 грн

- Термінове виготовлення протягом 1 години - 1,5 рази вартості візиток.
- Виготовлення макету від 150 грн./сторона.
- Закруглення кутів + 50 грн/96 штук.
- Фон або фоновий малюнок + 50 грн/сторона за комплект візиток 96 штук
- Доставка по Києву 60 грн.
- Також можлива доставка Новою Поштою по Україні.

Оформити замовлення

 

Що слід пам'ятати, перш ніж замовляти візитки?

Візитки - поширений продукт, який замовляють як компанії, так і окремі особи (бізнесмени, юристи, нотаріуси тощо). Головним їх призначенням є надання короткої інформації. Це можуть бути контакти (телефон, е-мейл), адреса, вказівку роду діяльності. Привабливий дизайн цього документа дозволяє створити необхідний імідж. Розрізняють декілька різновидів залежно від формату і функції візитних карток:
 • євровізитки;
 • особисті;
 • ділові;
 • корпоративні іміджеві;
 • представницькі.
Замовити візитки можна недорого в оперативній поліграфії ПростоДрук за доступною вартістю. Перш, ніж здійснювати замовлення продукції, рекомендується ознайомитися з особливостями друку і послугою.

Виготовлення візиток: тонкощі і особливості

Надрукувати візитки нескладно. Набагато важче правильно підібрати дизайн, макет, розмір, шрифти та інші параметри. Візитні картки можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми. Від цього буде залежати, наскільки візитна картка буде відповідати особі або компанії.

Друк виконується за допомогою різних методів. Найбільш поширеними є:
 • цифровий друк;
 • офсетний;
 • шовкотрафаретний.
Найбільш затребуваним і поширеним методом є цифровий друк. Це оптимальний варіант, якщо замовлення потрібно виконати швидко, особливо у великій кількості від 100 до 500 шт.

Офсетний друк використовується при покупці візиток від 1 000 шт. Головною перевагою є не тільки швидке виготовлення великого тиражу, але і висока якість продукції. Процес здійснюється за такими етапами:
 • виготовлення фотоформ;
 • створення друкованої форми;
 • прикладки форм;
 • друк;
 • післядрукарська обробка, яка має на увазі під собою вирубку, фальцювання, різання.
Використання методу офсетного друку виправдано з економічної точки зору при роботі з великими тиражами. Робота забирає мінімум часу.
Шовкотрафаретний друк дає можливість створити унікальну продукцію. До особливостей методу варто віднести можливість використання різних матеріалів. Можна друкувати не тільки на картоні, а й на дизайнерському папері будь-якої щільності, в тому числі плівці, металі, пластику, склі.

Для того, щоб візитні картки не тільки вміщували всю необхідну інформацію про представника, партнера або організації (наприклад, контакти, ПІБ, назва компанії, зображення або логотип), багато хто вдається до створення рельєфності. В такому випадку виріб виділяється обсягом, що можна відчути на дотик. Для цього можна скористатися спеціальними методами та інструментами. Найчастіше роблять тиснення, а також технологію термопідйому.

Друк візиток в Києві

Оперативна поліграфія ПростоДрук спеціалізується на наданні друкарських послуг за доступними цінами. При цьому, клієнти можуть замовити послуги не тільки в Києві, а й з доставкою транспортними компаніями в будь-яке інше місто України дешево протягом 1-2 днів.

Замовлення можна зробити як в офісі, який розташований поруч (адреси вказані на нашому сайті), так і по телефону, вказаному на сайті, в режимі он-лайн. До головних перевагами компанії варто віднести:
 • оперативність роботи менеджерів (замовлення виконуються в лічені години);
 • висока якість роздрукування завдяки професіоналізму і навичок працівників;
 • використання сучасного обладнання.
Менеджери друкарні приймуть замовлення в експрес режимі і допоможуть вибрати оптимальний варіант доставки готової продукції, проведуть узгодження всіх необхідних деталей, вимог.

Читать подробнее4/ 5
Рейтинг услуги:

Контакти Принт Центра на Печерську

Адреса:

бульвар Лесі Українки, 28 Відкрити карту

☎: (093) 177-61-45
✉: info@prostodruk.kiev.ua